Opinie klientów

Kierownik Budowy

Najlepszą reklamą własnych usług jest opinia klienta. Prowadzę budowy we Wrocławiu i okolicach, pełnię funkcję Kierownika budowy/Inspektora Nadzoru na ok. 35 budowach rocznie. Z każdym nowym domem oraz z nowym Inwestorem jak i Wykonawcą zdobywam liczne doświadczenia, z którymi się chętnie dzielę pomagając nowym Klientom.

Marcin Trela

Pozwolenie na budowę

Odbiory mieszkań

Witam serdecznie

zacznę od tego, że mojej opinii skorzystanie z usług profesjonalisty przy odbiorze mieszkania jest po prostu niezbędne. Ilość elementów, które wymagają sprawdzenia przekraczają znacznie wiedzę przeciętnego odbiorcy nieruchomości (czyli kogoś takiego jak ja :) - na budowlance po prostu się nie znam).

U dewelopera udało mi się dzięki Pana pomocy wywalczyć bezpłatną naprawę prawie wszystkich zgłoszonych usterek (tylko dwie reklamacje nie zostały uwzględnione). Ponadto deweloper zobowiązał się do poniesienia kosztów administracyjnych za cały styczeń.

Pana usługi polecam każdemu, kto musi w najbliższym czasie zmierzyć się z odbiorem mieszkania :) bardzo podobało mi się Pana doskonałe przygotowanie do pracy - punktualny przyjazd na miejsce oraz zaopatrzenie w mnóstwo niezbędnych narzędzi do wykonywania pomiarów (o istnieniu niektórych z nich nie miałam nawet pojęcia :) ).

Jest Pan człowiekiem o bardzo dużej kulturze osobistej i bardzo podobało mi się to, z jakim spokojem podchodził Pan do zaczepek ze strony przedstawiciela dewelopera. Super!

Reasumując, jestem bardzo, bardzo zadowolona z Pana usług i bez wahania polecę je każdemu, kto chce zapewnić sobie profesjonalny i bezstresowy odbiór mieszkania.

Serdecznie pozdrawiam

Marta Mrozek

Nasz pierwszy kontakt z Panem inż. Marcinem Trelą nastąpił w momencie przygotowań do odbioru naszego domu wybudowanego przez dewelopera. Wybraliśmy Pana Marcina z pośród kilku fachowców oferujących podobne usługi. Nasz wybór padł na Pana Marcina z powodu bardzo dobrego oraz konkretnego kontaktu telefonicznego. Jako jedyny z fachowców pytał i prosił o przesłanie dokumentacji technicznej nieruchomości, w celu wcześniejszego przygotowania się do pracy. Ponadto już podczas pierwszej rozmowy zwrócił nam uwagę na pewne aspekty związane z techniczną stroną odbioru.

W umówionym terminie z dokładnością co do minuty Pan Marcin przystąpił do pracy w pełni przygotowany. Odbiór był prowadzony systematycznie, rzetelnie i fachowo. Dodatkowo Pan Marcin zwracał każdorazowo uwagę na szereg pomniejszych szczegółów i niezgodności. Podpierając swoje argumenty świetną znajomością przepisów budowlanych.  W sytuacji sporu z wykonawcą Pan Marcin zachowuje dystans, obiektywizm i pełny spokój pomagając tym samym inwestorowi w obronie swoich interesów.

W pełni polecamy usługi Pana inż. Marcina Treli jako świetnie przygotowanego i zorganizowanego fachowca.

Łukasz Parkitny i Małgorzata Jasłowska

Polecam odbiór mieszkania z Panem Marcinem Trelą. Podczas ponad dwugodzinnego spotkania nasze 50-metrowe mieszkanie zostało gruntownie sprawdzone. Dzięki Panu Marcinowi wyegzekwowaliśmy zwrot kosztu wykonania podwieszanego sufitu w łazience ze względu na bardzo dużą nierówność sufitu. Czego pewnie sami byśmy nie zauważyli. Dodatkowo po zmierzeniu wielkości zarysowań na szybach przez Pana Marcina niemal wszystkie dolne szyby w oknach zostały wymienione. Odbierając mieszkanie z fachowcem, mieliśmy pewność, że żadne nieoczekiwane usterki się nie pojawią. Pozdrawiam,

Martyna Bańcerek

Dzięki pomocy Pana Marcina odkryliśmy kilka niedoróbek które przeoczył deweloper. Po oględzinach naszego mieszkania przez Inspektora zdecydowana większość wad została usunięta przez wykonawcę.

Mariusz Nowak

Skorzystałem z usług Pana Marcina Treli przy odbiorze od developera mojego domu. Byłem bardzo zadowolony z profesjonalizmu i zwrócenia uwagi na wszelkie usterki, których trochę było (zajęły całą stronę A4 w protokole odbioru). Dzięki temu developer je wszystkie usunął. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Marcina.

Jakub Jędrzejczak

Przy korzystaniu z Pana pomocy udało się ustalić kilka usterek. Ostatecznie usterki zostały usunięte ale zajęło to developerowi ponad miesiąc. Usterki były raczej drobne poza poprawą wszystkich gładzi na ścianach, co zostało zrobione pobieżnie przez developera. Ostatecznie poprawiałem to we własnym zakresie bo zależało mi na czasie. Ogólnie to polecam, pozdrawiam

 

Łukasz Jewiarz

Zobacz więcej